صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما   آرشیو
       انجام ثبت نام قطعی و ثبت نام کارگاه ها       گروههای هدف اولین همایش کشوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در چشم پزشکی       اولین همایش کشوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در چشم پزشکی
راهنمای ثبت نام

 

« راهنمای ثبت نام »

 ثبت نام همایش بصورت online و از طریق سایت http://spu.fham.org امکـان پذیر میباشد. همکاران محترم جهت بررسی وضعیت ثبت نام خود می توانند به صفحه لیست ثبت نام شدگان مراجعه نمایند.

توجه1: به علت محدودیت مکان برگزاری، در صورت تکمیل ظرفیت، ثبت نام ممکن است قبل از مهلت اعلام شده متوقف گردد.

توجه2: پس از زمان اعلام شده ثبت نام  پیش از همایش امکان پذیر نبوده و فقط در صورت وجود ظرفیت خالی، در محل برگزاری سمینار، روز پنجشنبه 1بهمن 1394 از ساعت 8 لغایت 10 ثبت نام انجام خواهد شد.

 نکات قابل توجه در ثبت نام:

1: اعلام کلمه کاربری ((Username و رمز عبور ( Password (

برای تمام افرادی که از طریق سایت ثبت نام می نمایند یک کلمه کاربری (username) و رمز عبور (password) اعلام می شود که برای تکمیل اطلاعات فرم و ثبت نام در برنامه های مختلف سمينار، وارد کردن آنها الزامی است .لذا خواهشمند است این کلمه کاربری (username) و رمز عبور(password) را یادداشت نموده و در نگهداری آن دقت به عمل آورید.

 

 2: انجام ثبت نام قطعی

·   برای انجام ثبت نام قطعی، همكاران ارجمند در موعد مقرر بايد با مراجعه به سايت www.spu.fham.org اقدام به تائيد و تكميل فرم ثبت نام نمايند.

·      همچنين پس از پرداخت هزينه شركت در همایش، شماره فيش پرداختي خود را در محل مربوط به ثبت فیشهای پرداختی وارد و یا از طریق پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام را پرداخت  نمائيد.

·      لازم بذكر است كه همكاران عزيز مي بايست 5 روز بعد از وارد كردن شماره فيش پرداختي به سايت http://spu.fham.org مراجعه و وضعيت ثبت نام خود را از لحاظ قطعي شدن آن در ليست ثبت نام شدگان همایش ملاحظه فرمايند. درصورت عدم مشاهده نام خود در ليست مربوطه، با دبيرخانه سمينار (021-55421113) تماس حاصل نموده و مراتب را اطلاع دهيد.

·      همچنين لازم بذكر است ثبت نام در زير بخش هاي مختلف همایش مانند كارگاه ها منوط به قطعي شدن ثبت نام مي باشد.

·      تكميل بخش اطلاعات فيش واريز وجه در سايت، براي قطعي شدن ثبت نام كافي است و نيازي به ارسال فيش ها به دبيرخانه همایش نمي باشد.

 3: صدور کارت شرکت درسمينار

کارت شرکت در همایش افرادی که ثبت نام قطعی شده اند، پیش از همایش صادر خواهد شد.

 

*عکس شناسایی برخی از همکاران چشم پزشک مربوط به سال های گذشته است، چنانچه تمایل به تغییر آن دارید هرچه زودتر عکس جدید خود را به دبیر خانه همایش ارسال فرمایید و يا از طريق سايت سمينار (http://spu.fham.org) در صفحه اطلاعات ثبت نام‌، عكس خود را درج (upload) نماييد.


درباره همایش فرم ثبت نام در همایش ارسال مقاله راهنمای ارسال مقالات(پوستر)
ورود شرکت کنندگان اخبار معرفی بیمارستان فارابی
حامیان همایش